Author: L***h
Date:
Review: 很細的高光 但不好卸妝 刷頭比較大 不適合用在小點綴
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
Original Price: HK$49.00
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Tea Cake |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Liquid |
| Type | Liquid Highlighter |
| 直徑 | 3.2 cm |
| 高度 | 7.78 cm |
| 淨容量 | 5.2 ml |
| SKU | sb2207213302379587 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7740526 people said the quality is very good!
Author: L***h
Date:
Review: 很細的高光 但不好卸妝 刷頭比較大 不適合用在小點綴
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Author: Y***i
Date:
Review: 我覺得還不錯 整體也是有點亮亮的感覺 不過可能沒有像水光棒那麼顯色🤔
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Author: c***8
Date:
Review: 沒有我預期的這麼閃亮,但是顏色還是很漂亮的,我還沒有用在臉上希望可以有出色的表現
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Author: z***u
Date:
Review: 外觀很好看~還沒實際使用過 希望不會太假白
顏色: Vanilla Frost
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.